» Digitálna tlač » Pohľadnica

Pohľadnica

Vyrobíme vám pohľadnice rôznych formátov presne podľa vašich potrieb v krátkych dodacích lehotách! Vyberte alebo doplňte potrebné údaje, čo najskôr sa vám ozveme s ponukou, návrhom riešenia alebo na upresnenie informácií.
Pohľadnica

Pohľadnica


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám ponuku Nápověda
Formát
Materiál
Farebnosť
Počet motívov tlače Nápověda
Poznámka
Bude sa tlačiť viac variant
rovnakého výrobku? Uveďte počet
variantov a do dopytovaného množstva
vyplňte celkové množstvo.
Na tento produkt vám spracujeme cenovú ponuku. Špecifikujte
prosím potrebné parametre a množstvo a odošlite požiadavku.
Dopytovať:
Množstvo 1:  ks
Množstvo 2:  ks
Množstvo 3:  ks


Pohľadnica

Pohľadnice sú predovšetkým tradičný spôsob, ako pozdraviť a osloviť svojich priateľov alebo rodinu. Môžete ich posielať na rôzne príležitosti, ako sú narodeniny, sviatky, svadby, dovolenky alebo len tak, aby ste niekomu urobili radosť. Pohľadnice sú tiež skvelým spôsobom, ako ukázať svoje cestovateľské zážitky a zdieľať ich s ostatnými.

Pohľadnice môžete nechať vytlačiť aj pre vašu reklamu. Využitie pohľadníc ako reklamného materiálu môže byť veľmi účinné, pretože majú veľkú osobnú hodnotu a môžu byť dlhodobo zachované ako suveníry.

Používané materiály

Na výrobu pohľadníc sa používa špeciálny pohľadnicový kartón.

Pohľadnicový kartón

Jednostranne natieraný papier určený na výrobu pohľadníc. Jedna strana je vďaka povrchovej úprave lesklá a druhá strana bez povrchovej úpravy je vhodná na ručné písanie. Dostupný je v gramážach medzi 250 a 350 g/m2.

Čo je gramáž papiera?

Gramáž papiera uvádza jeho plošnú hmotnosť v gramoch na meter štvorcový. Čím ťažší je papier, tým je väčšia aj jeho hrúbka. Prenesene sa teda gramážou vyjadruje hrúbka papiera.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.