» Digitálna tlač » Stolný kalendár

Stolný kalendár

Vyrobíme vám stolné kalendáre presne podľa vašich potrieb v krátkych dodacích lehotách! Vyberte alebo doplňte potrebné údaje, čo najskôr sa vám ozveme s ponukou, návrhom riešenia alebo na upresnenie informácií.
Stolný kalendár

Stolný kalendár


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám ponuku Nápověda
Formát
Materiál
Kalendárium
Väzba
Počet motívov tlače Nápověda
Poznámka
Bude sa tlačiť viac variant
rovnakého výrobku? Uveďte počet
variantov a do dopytovaného množstva
vyplňte celkové množstvo.
Na tento produkt vám spracujeme cenovú ponuku. Špecifikujte
prosím potrebné parametre a množstvo a odošlite požiadavku.
Dopytovať:
Množstvo 1:  ks
Množstvo 2:  ks
Množstvo 3:  ks


Stolné kalendáre

Ak hľadáte efektívny spôsob, ako propagovať svoju značku alebo firmu, zvážte stolný kalendár ako jeden zo svojich reklamných predmetov. Stolný kalendár môže byť aj skvelým darčekom.

Stolné kalendáre vám môžeme zhotoviť s týždenným, štrnásťdňovým alebo mesačným kalendáriom. To znamená, že jeden list bude obsahovať dni jedného týždňa, štrnástich dní alebo jedného mesiaca. Mesačný stolný kalendár nie je príliš obvyklý, s mesačným kalendáriom sa stretnete skôr u nástenných kalendárov.

Všetky kalendáre obsahujú stojan z tvrdého kartónu.

Povrchová úprava a zušľachtenie

Pre exkluzívny vzhľad je možné titulnú stranu kalendárov opatriť lamináciou, celoplošným alebo parciálnym lakom, 3D lakom alebo razbou.

Používané materiály

Na tlač stolných kalendárov sa spravidla používa kriedový papier.

Kriedový papier

Hladený papier natieraný pri výrobe ďalšími vrstvami sa označuje ako kriedový papier. Býva hladší a jemnejší ako nenatieraný ofsetový papier a hodí sa pre reprezentatívnejšiu tlač. Farby na tomto papieri pôsobia živšie a pestrejšie. Bežne sa používa na tlač letákov, kalendárov alebo katalógov.

Kriedový papier je bežne dostupný v gramážach 90 až 350 g/m2 v matnom alebo lesklom prevedení. Typ povrchovej úpravy má vplyv nielen na vzhľad papiera, ale aj na podanie farieb pri tlači.

Čo je gramáž papiera?

Gramáž papiera uvádza jeho plošnú hmotnosť v gramoch na meter štvorcový. Čím ťažší je papier, tým je väčšia aj jeho hrúbka. Prenesene sa teda gramážou vyjadruje hrúbka papiera.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.