» Digitálna tlač » Nástenný kalendár

Nástenný kalendár

Vyrobíme vám nástenné kalendáre presne podľa vašich potrieb v krátkych dodacích lehotách! Vyberte alebo doplňte potrebné údaje, čo najskôr sa vám ozveme s ponukou, návrhom riešenia alebo na upresnenie informácií.
Nástenný kalendár

Nástenný kalendár


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám ponuku Nápověda
Formát
Materiál
Väzba
Počet listov
Počet motívov tlače Nápověda
Poznámka
Bude sa tlačiť viac variant
rovnakého výrobku? Uveďte počet
variantov a do dopytovaného množstva
vyplňte celkové množstvo.
Na tento produkt vám spracujeme cenovú ponuku. Špecifikujte
prosím potrebné parametre a množstvo a odošlite požiadavku.
Dopytovať:
Množstvo 1:  ks
Množstvo 2:  ks
Množstvo 3:  ks


Nástenné kalendáre

Ak hľadáte efektívny spôsob, ako propagovať svoju značku alebo firmu, zvážte nástenný kalendár ako jeden zo svojich reklamných predmetov. Nástenný kalendár môže byť tiež skvelým darčekom.

Kalendár s 13 listami obsahuje titulnú stranu a 12 listov s mesačným kalendáriom. Kalendár so 14 listami má navyše obvykle za titulnou stranou list určený pre vaše reklamné oznámenie. Všetky kalendáre ďalej obsahujú zadnú dosku z tvrdého kartónu.

Kalendár je na hornej strane vybavený krúžkovou väzbou s háčikom na zavesenie uprostred.

Povrchová úprava a zušľachtenie

Pre exkluzívny vzhľad je možné titulnú stranu kalendárov opatriť lamináciou, celoplošným alebo parciálnym lakom, 3D lakom alebo razbou.

Používané materiály

Na tlač nástenných kalendárov sa spravidla používa kriedový papier.

Kriedový papier

Hladený papier natieraný pri výrobe ďalšími vrstvami sa označuje ako kriedový papier. Býva hladší a jemnejší ako nenatieraný ofsetový papier a hodí sa pre reprezentatívnejšiu tlač. Farby na tomto papieri pôsobia živšie a pestrejšie. Bežne sa používa na tlač letákov, kalendárov alebo katalógov.

Kriedový papier je bežne dostupný v gramážach 90 až 350 g/m2 v matnom alebo lesklom prevedení. Typ povrchovej úpravy má vplyv nielen na vzhľad papiera, ale aj na podanie farieb pri tlači.

Čo je gramáž papiera?

Gramáž papiera uvádza jeho plošnú hmotnosť v gramoch na meter štvorcový. Čím ťažší je papier, tým je väčšia aj jeho hrúbka. Prenesene sa teda gramážou vyjadruje hrúbka papiera.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.