» Digitálna tlač » Vizitka

Vizitka

Vyrobíme vám vizitky presne podľa vašich potrieb v krátkych dodacích lehotách! Vyberte alebo doplňte potrebné údaje, čo najskôr sa vám ozveme s ponukou, návrhom riešenia alebo na upresnenie informácií.
Vizitka

Vizitka


Cena bez DPH za 1 kspošleme vám ponuku Nápověda
Formát
Materiál
Farebnosť
Počet motívov tlače Nápověda
Poznámka
Bude sa tlačiť viac variant
rovnakého výrobku? Uveďte počet
variantov a do dopytovaného množstva
vyplňte celkové množstvo.
Na tento produkt vám spracujeme cenovú ponuku. Špecifikujte
prosím potrebné parametre a množstvo a odošlite požiadavku.
Dopytovať:
Množstvo 1:  ks
Množstvo 2:  ks
Množstvo 3:  ks


Vizitky

Vizitka je nielen praktickou pomôckou, ako odovzdať informácie o sebe, ale aj spôsobom, ako sa prezentovať a vytvoriť priaznivý prvý dojem. S kvalitnou vizitkou môžete ukázať profesionálny prístup k svojej práci a zároveň dať najavo svoju jedinečnosť.

Vizitka vám umožní rýchlo a ľahko zdieľať svoje kontaktné údaje s novými ľuďmi, ktorí môžu byť potenciálnymi klientmi alebo obchodnými partnermi.

Okrem praktického úžitku má vizitka aj potenciál posilniť vašu značku a vytvoriť väčšie povedomie o vašom podnikaní. Keď si necháte vyrobiť kvalitné vizitky s pútavým dizajnom, môžete sa ľahko vymedziť od konkurencie a zaujať pozornosť. Dobrá vizitka môže byť oveľa viac než len kus papiera s menom a kontaktom.

Nechajte si vyrobiť svoju vlastnú vizitku, ktorá bude vystihovať vaše podnikanie a pomôže vám vytvoriť trvalý a profesionálny dojem.

Povrchová úprava a zušľachtenie vizitiek

Chceli by ste mať hodnotne pôsobiace vizitky, ktoré zaujmú na prvý pohľad? Vyrobíme vám vizitky s lamináciou, s celoplošným alebo parciálnym lakom, s 3D lakom alebo razbou.

Používané materiály

Na výrobu vizitiek sa používajú ofsetové, kriedové aj špeciálne štruktúrované papiere. Voľba materiálu záleží na prianí zákazníka a na požadovanom vizuálnom dojme.

Ofsetový papier

Ofsetové papiere sa všeobecne označujú ako bezdrevné nenatierané papiere. V skutočnosti papiere drevo obsahujú, ale cesta od dreva cez buničinu až k papieru je odlišná od drevitých papierov. Ofsetové papiere majú od pohľadu viditeľnú štruktúru. Farby sa do nich „vpíjajú“ a preto sa na ne tiež dobre píše ručne. Tlač však nepôsobí tak jasne a kontrastne ako na kriedových papieroch.

Nenatierané papiere sú vhodné pre listové a hlavičkové papiere, formuláre, školské zošity aj učebnice, omaľovánky, bloky alebo katalógy a publikácie, ktoré majú pôsobiť prírodnejšie.

V gramáži 80 g/m2 nájdete podobný papier vo svojej pracovnej alebo domácej tlačiarni.

Kriedový papier

Hladený papier natieraný pri výrobe ďalšími vrstvami sa označuje ako kriedový papier. Býva hladší a jemnejší ako nenatieraný ofsetový papier a hodí sa pre reprezentatívnejšiu tlač. Farby na tomto papieri pôsobia živšie a pestrejšie. Bežne sa používa na tlač letákov, kalendárov alebo katalógov.

Kriedový papier je bežne dostupný v gramážach 90 až 350 g/m2 v matnom alebo lesklom prevedení. Typ povrchovej úpravy má vplyv nielen na vzhľad papiera, ale aj na podanie farieb pri tlači.

Čo je gramáž papiera?

Gramáž papiera uvádza jeho plošnú hmotnosť v gramoch na meter štvorcový. Čím ťažší je papier, tým je väčšia aj jeho hrúbka. Prenesene sa teda gramážou vyjadruje hrúbka papiera.


© Copyright 2008-2024 MARTÍNEK CZ s.r.o.